Pune, Maharashtra
GST No. 27ARUPP7387E1ZX
Approx. Rs 7,950 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Power | 150W |
| Wattage | 200W |
| Lighting Color | Cool White |
| Brand | Eetamax |
| Luminous Efficacy | 150 lm/W |
| Model Type | Lens Type |
| Model Name/Number | Versa Beam |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 170-270V |
| Warranty | 3 |
| Beam Angle | 60/90/155 |
| Total Weight | 9kg |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© Bunch Of Solutions. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited