Pune, Maharashtra
GST No. 27ARUPP7387E1ZX
Approx. Rs 3,960 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Light Source | LED |
| Wattage | 50W |
| Mounting Height | 4–6 m |
| Color Temperature | 6500 K |
| Input Voltage | 170 |
| Warranty | 3 |
| Beam Angle | 60-90-120 |
| Lighting Type | LED |
| Luminous Flux | 150lm/W |
Additional Information:
Explore More Products
© Bunch Of Solutions. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited